Su Kaçak Tespiti

Robot Cihazlarla Kırmadan Profesyonel Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağında ki en önemli problem su faturalarınızdaki inanılmaz artış ve kaçaklardan meydana gelen kabarma, çatlakla ve en önemlisi alt komşunuzun tavan ve duvarlarından akan su sızıntısıdır ve başınızın ağrıması için yeterlidir.

Firmamız su kaçağı tespiti alanında kesin çözüm üretmektedir; evinizde veya iş yerinizde su kaçak sorununuz mu ? var bizi aramanız sorununuzu net bir şekilde garantili olarak çözecektir.

Bursa tüm bölgesine su kaçağı tespit hizmetimiz bulunmaktadır.

Bilinmeyen su sızıntılarını, su kaçağı bulma makinesi ve ustaların tecrübesi ile birlikte tadilatı minimum seviyede tutarak çalışıyoruz. Konutunuzda su tesisat kaçak bulma hizmetini profesyonel anlamda dürüst çalışma prensibiyle veren su tesisatı kaçak tespiti kuruluşlarından biriyiz.
Kaçak su tespiti hiçbir yeri kırmadan noktasal olarak tespit etmekteyiz.

  • Su Kaçağı Tespit
  • Kanal Gider Açma
  • Gider Temizleme

Kanal Temizleme

Kanal Temizleme ve Tıkalı gider açma yöntemleri için herkesin farklı türde önerileri bulunmaktadır. Gider tıkanıklıkları için duvarlar kırılır, pimaşlar sökülür ve sökülme esnasında pvc’den oluşan pimaşlarda da kırılmalar meydana gelir ki bu da artı bir masraf ve zahmet olarak ortaya çıkardır. Günümüz şartlarında artık bu zahmetlerin yaşanmaması tıkalı gider açma işlemleri sırasında daha hızlı ve pratik çözümler sunulması çok daha kolay hale gelmiştir. Ancak bu pratiklik, hızlı ve zahmetsiz olmasını sağlayan bu işlemeleri yapan tesisat ekibinin profesyonel, eğitimli ve donanımlı olmasıyla bire bir bağlantılıdır.

Tıkalı gider açma yöntemlerini uygulayan ekibin ileri teknolojiden yararlanan, en donanımlı cihazlara sahip, eğitimli ve tecrübeli bir ekip tarafından gerçekleştirildiği sürece tıkalı gider açma oldukça sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilecektir. Tıkalı gider açma evde ya da işte profesyonel ekipler tarafından yapıldığında yapılan işlemin farkına bile varılmadan çözülmüş olacaktır.

Tıkanıklık Gider Açma

Tıkanıklık açma, tıkalı gider açma yöntemleri için herkesin farklı türde önerileri bulunmaktadır. Tıkanıklık açma eskiden oluşan gider tıkanıklıkları için duvarlar kırılır, pimaş sökülür ve sökülme esnasında pvc’den oluşan pimaş da kırılmalar meydana gelir ki bu da artı bir masraf ve zahmet olarak ortaya çıkardı.
Bu şartlarında artık bu gibi dertlerin yaşanmaması tıkanıklık açma işlemleri sırasında daha hızlı ve pratik çözümler sunulması çok daha kolay hale gelmiştir.
Ancak tıkanıklık açma işlemini pratiklik, hızlı ve zahmetsiz olmasını sağlayan bu işlemeleri yapan tesisat ekibinin profesyonel, eğitimli ve donanımlı olmasıyla bire bir bağlantılıdır.Tıkanıklık açma makineleri ile günümüzde tıkanan giderlerin %99’u açılmıştır.Tıkanıklık açma hizmetimizin ardından tıkanıklık açıldıktan sonra açılan gider borusuna kamera göndererek giderin neden tıkandığını,ne tür bi cismin tıkadığı ve tekrar tıkanıklık oluşur mu, pimaş borularda kırık var mı bunları görmekteyiz.

HEMEN ARAYIN